Super Junior Golden Disk

16. ledna 2014 v 22:22 | Kyunie |  SUPER JUNIOR
Určitě víte, že byl Golden Disk Awards. Co jsem to dneska viděla tak to vlastně bylo včera =3 Jestli se pletu tak nezabíjet...Když přeskočím EXO, BTOB, Infinite, SHINee atd. (viděla jen první den) tak se zaměřím rovnou na Super Junior *q*. Ale dám vám sem do odkazu video.




Nějak...Teď nechápu jakto, že tam je Yesungie, když je na vojně...nebo se už vrátil? O.O?...No ale je to dobře =3 Škoda že tu chybí Teukie =(( Určitě víte o tom co se mu stalo T.T Chudáček náš T.T Doufám, že se bude brzy zase usmívat tím svím dokonalým úsměvem s dolíčkem na tváři...Tak zase se vrátím k tomuhle livu. Ten Kyuhyunie *q* vypadá tu tak naprosto a to tu nemluvím o Eunhyukovi ten tu vypadá jako anděl pro mě *q*. Tady je už když rappuje.

I Kyunie je to úžasný ale nemám fotku a kvalita videa..uhm..no commnet. Musím uznat, že prostě tenhle jejich live byl dokonalý. Třeba EunHae song Oppa Oppa =DD To bylo taky dokonalý =3 A jak tam pak to s nimi tancovali ostatní členové =3 Wookie byl rozkošný...Ale Yesungie...Mnom...Řeknu to takhle "Sungie Sungie, neblni už jsi trošku starší a bolejí tě záda" =DDD Ale prostě já nevím proč udělá Freez (myslím, že se to tak jmenuje) a pak ho z toho bolí kříž =DD Ale Hyukie jak se tam culil když ho viděl...uhm...jsem zticha =DD Ale Kyuhyunie tu byl tak rozkošný...a zase tam udělal to co tam nemá dělat =DD Dám jsem video aby jste věděli o čem mluvím =DDD
Tady...to je naprosto dokonalý video =333 asi někdy udělám funny spam se Super Juniorem se aspoň pobavíte a u toho chcípnu smíchy =DDD Ale tady...Siwonie jak mlátí tou rukou do toho stolu je prostě dokonalej =DD Uhm...Končím =DDD

 


Komentáře

1 Nataly ^^ Nataly ^^ | Web | 18. ledna 2014 v 19:29 | Reagovat

Jááj moja, toto máš ty Golden Disk Awards z minulého roka a nie z toho :).. Veď aj dátum 19. 01. 2013 hovorí o tom, že je to minulý rok.. Teraz by tam bolo 2014 ;)
A Yesung sa vojny ešte nevrátil.. Aj tá fotka je z minulého roku..

2 Kyunie Kyunie | Web | 18. ledna 2014 v 19:43 | Reagovat

Nyah kurnik =((( Tak nic to poupravím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama